Sık Sorulan Sorular

 

 

- NASIL SİPARİŞ VEREBİLİM?

Beğendiğiniz ürünün detaylarının yer aldığı sayfada, "HEMEN AL" butonuna tıkladığınızda sipariş formu sayfasına yönlendirileceksiniz. Burada satın almak istediğiniz ürün ve kendiniz ile ilgili bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Nikah şekerlerinde yer alacak etiketlerin oluşturulabilmesi için sipariş verme aşamasında, "Adres Seçimi" adımında yer alan "Sipariş Notu" alanında, "Gelin Damat Adı", "Organizasyon Tarihi" ve "Nikah Şekerlerinin Size En Son Ulaşmasını İstediğiniz Tarih" bilgilerini belirtiniz. Bu işlemden sonra bilgileriniz bize ulaşacak ve en kısa sürede belirttiğiniz tarihten önce hazı hale getirmek için nikah şekerleriniz hazırlanmaya başlayacaktır. Ürünlerinizin hazırlanmasının ardından anlaşmalı kargo firmamız aracılığı ile tarafınıza kargolanacaktır.

 

- ÖDEMEYİ NE ZAMAN VE NEREYE YAPABİLİRİM?

Sipariş bilgileriniz, siparişi verdiğiniz anda firmamıza ulaşacak ve sizinle iletişime geçilecektir. Ödemelerinizi, Havale/EFT ile ya da kredi kartı ile sistemimiz üzerinden yapabilirsiniz. Havale ile bizim hesap sahibi olduğumuz bankadan, EFT olarak ise diğer tüm bankalardan tüm bankalar aracılığı ödemenizi yapabilirsiniz. Havale / EFT ile para gönderebileceğiniz hesap bilgileri :

 

Garanti Bankası Üst Bostancı Şubesi 

Şube Kodu: 356       Hesap No:6664579

Hesap Sahibi Adı - Soyadı: Kenan Taştan

IBAN: TR22 0006 2000 3560 0006 6645 79

İnternet üzerinden Havale/EFT ile ödeme yapıyorsanız, gönderim sırasında girdiğiniz bilgiler arasında yer alan "Açıklama" alanında sipariş numaranızı ve siparişi veren kişinin ad-soyadını belirtiniz.

 

Hesabımızın bulunduğu Garanti Bankası'nın herhangi bir ATM'si aracılığı ile ödemek isterseniz izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir :

"Menü" tuşuna basınız.

"Kartsız İşlemler" seçeneğini seçiniz.

"Havale" seçeneğini seçiniz.

"Hesap Numarası ile Havale" seçiniz.

Hesap bilgilerimizi girerek onay veriniz.

Not: Ödemeyi yapmanızın ardından 0530 633 35 62 numaralı telefonumuza sipariş numaranızı, sipariş verenin ad-soyadını ve ödeme yaptığınız tutarı belirten bir SMS göndermeniz, işlemleri hızlandıracaktır.

 

- NİKAH ŞEKERLERİ NE KADAR SÜREDE HAZIRLANIR?

Nikah Şekerleri hazırlama süresi ürün miktarına göre değişmekte olup ortalama 1 ile 7 gün arasında değişmektedir. Bu süreler ürün ödemesi alındıktan sonra başlamaktadır. Ancak stok takibi yapılması ve bu çok önemli gününüz öncesinde bir aksilik yaşanmaması adına 15-20 gün öncesinden sipariş vermeniz daha kesin bir çözüm olacaktır.

 

- ÜRÜNLERİM KARGODA ZARAR GÖRÜR MÜ?

Verdiğiniz siparişi, sizin en mutlu gününüz için verilmiş bir sipariş olduğunun ve bunun sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındalığı ile hazırlıyoruz. Ürünlerin size gönderilmesi için hazırlanması sırasında profesyonel taşıma ekipmanları kullanıyoruz. Ürünler arasına katmanlar halinde firmamız için özel üretimini sağladığımız balonlu poşet ile muhafaza edilerek, uygun boyutta koli ile gönderilmesini sağlıyoruz.

 

Bu titiz çalışmaya rağmen firmamızdan kaynaklanmayan kargo taşıma esnasında ürünlerin hasar görmesi mümkündür. Bu konuda siz müşterilerimizin de dikkatli olması gerekmektedir. Kolide dıştan ciddi şekilde sıvı teması ya da kolide ezilme, yırtılma, açılma gibi bir tespitiniz var ise kolinizi mutlaka kargo yetkilisi yanında açınız. Ürünlerinizi tek tek kontrol ediniz, eğer ki zayi, hasarlı ürün var ise kargo yetkilisinden bu konuyla ilgili tutanak tutmasını mutlaka isteyiniz. Eğer ki ciddi anlamda zayi var ise yine tutanak tutturup ürünleri teslim almayınız ve hemen firmamıza bu konuda bilgi veriniz. Çünkü anlaşmalı kargo firmamız ile ürünleriniz %100 garanti kapsamındadır. Firmamızda bu konuda müşterilerine tam garanti vermektedir, alışverişinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

 

- ÜRÜNLERİNİZ HANGİ ÖZEL GÜNLER İÇİN TERCİH EDİLEBİLİR?

Uzun zaman önce nikah salonlarında dağıtılmakta olan nikah şekerleri, artık evliliğe giden tüm anlarda, evlenecek çiftlerin yanında olan misafirlerine ince bir jest olarak sunulmaktadır. Düğün, nikah, nişan, kına, bekarlığa veda, düğün eğlencesi, kokteyl gibi mutlu anlarda misafirlerinize sunabileceğiniz ve bu mutlu günün hep hatırlanmasını sağlayacak hediyelerdir.

 

- KAÇ ADET NİKAH ŞEKERİ ALMALIYIM?

Davetli sayısına göre karar vermek mantıklı olacaktır. Örneğin, 300 kişi davet ettiniz. Bu davetlilerinizin 80'inin gelmediğini varsayıp, 220 adet sipariş verebilirsiniz. Katılacak davetli sayınız net ise davetli sayısı kadar sipariş vermek yeterlidir. Ayrıca kendinize ve ailenize ekstra ayırmak isterseniz bunu da hesaba katmalısınız.

 

- NİKAH ŞEKERİMİ KENDİM TASARLAYABİLİR MİYİM?

Elbette. Hayalinizdeki nikah şekerini gerçeğe dönüştürmek bizim için mutluluktur. Telefon numaramızdan iletişime geçip anlatabilir, ya da iletişim@elmanikahsekeri.com adresine göndereceğiniz mail ile iletebilirsiniz.

 

- HANGİ ŞEHİRLERE GÖNDERİM SAĞLIYORSUNUZ?

Siparişlerimizin büyük bölümü İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Antalya gibi büyük şehirlere olmakla birlikte, Türkiye'nin her iline anlaşmalı kargo firması ile gönderim sağlanmaktadır. Anlaşmamız sayesinde normalde ödenmesi gereken kargo ücretlerinin çok altında bir ücretle gönderim sağlıyoruz. Bunun yanında yurtdışından verilen nikah şekeri siparişlerinin gönderimi de anlaşmalı kargo firması aracılığıyla sağlanmaktadır. Tüm gönderimlerde, kargo firması yetkilisi teslimat sırasında kargo bedelini, alıcıdan tahsil eder.